USŁUGI

DIAGNOSTYKA

Diagnostyka pojazdu polega na podłączeniu samochodu do komputera ze specjalnym oprogramowaniem. Komputer diagnostyczny łączy się z komputerem pojazdu i następuje wymiana danych, dzięki którym komputer jest w stanie odczytać informacje o stanie pojazdu i nieprawidłowościach w działaniu poszczególnych podzespołów. Ta diagnoza pojazdu jest szybka i bezbłędna, dzięki czemu przyspiesza proces naprawy i minimalizuje koszty. W naszym serwisie samochodowym oferujemy:

- przeglądy okresowe, 
- układ zawieszenia (przekładnie kierownicze, sprężyny, wahacze itd.), 
- układy hamulcowe  (klocki, tarcze, bębny itd.)

Diagnostyka komputerowa samochodu na Bielanach
mechanik samochodowy Bielany

MECHANIKA

Nasi mechanicy samochodowi posiadają szeroką wiedzę i kompetencję w mechanice samochodowej. Posiadamy dostęp do wszelkich niezbędnych maszyn oraz materiałów technicznych, które pozwalają nam na kompleksową obsługę Państwa samochodu. Oferujemy profesjonalny serwis samochodowy wszystkich marek samochodów oraz konkurencyjne ceny. W mechanice samochodowej oferujemy naprawę i wymianę:

- silników, 
- rozrządów,
- skrzyń biegów
- sprzęgieł, 
- wymiana filtrów i olejów, 
- diagnostyka i naprawa układów  wtryskowych silników benzynowych i wysokoprężnych

PRZECHOWALNIA OPON

Żywotność i przydatność opon to kwestia ich odpowiedniego przechowywania. Niewłaściwe warunki zawsze mogą wpłynąć na właściwości fizyczne opon, co ma bezpośrednie przełożenie na krótszy okres przydatności opon do eksploatacji. Mogą również powstać zniszczenia, które wykluczą opony z dalszego użytkowania. U nas przechowasz opony w idealnych warunkach, dzięki czemu w każdym sezonie będziesz mógł cieszyć się nienaruszonym stanem opon oraz bezpieczną jazdą!

wulkanizator Bielany
przechowalnia opon Bielany

WULKANIZACJA

Posiadamy profesjonalne maszyny do kompleksowej obsługi samochodów osobowych oraz naprawy ogumienia każdego typu. Wulkanizacja to bardzo ważna czynność, która jest gwarantem bezpieczeństwa w samochodzie. Właściwie dobrane i sprawdzone opony dadzą pewność prowadzenia przy złych warunkach pogodowych. Warto więc zapewnić sobie bezpieczną jazdę, zadbać o długą żywotność opon i skontrolować ciśnienie powietrza i zbieżność kół.

AUTO MOBIL SERVICE

Tomasza Nocznickiego 31a
01-918 Warszawa (Bielany)

 

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 18:00

Sobota
08:00 - 15:00